Nazywam się Grzegorz Jasiński i jestem pierwszym certyfikowanym trenerem CrossFit w Grudziądzu, trenerem personalnym, zawodnikiem CrossFit, doradcą żywieniowym i właścicielem klubu CrossFit86300.

Na co dzień prowadzę zarówno zajęcia grupowe jak i indywidualne. W pracy z klientem wspólnie realizuje cele, pomagam w osiągnięciach dobrych wyników, udzielam porad żywieniowych. Pomagam moim podopiecznym w długotrwałych zmianach ich nawyków.

W chwili obecnej zajmuję się przygotowaniem kondycyjnym zawodników grudziądzkiego GKM-u. Pomagam również w przygotowaniach fizycznych osobom przygotowującym się do egzaminów i testów sprawnościowych ( wojsko, policja).

Współpracuję z osobami, które poprzez trening personalny poprawią swoją sylwetkę oraz uzyskują wysoką sprawność fizyczną. Kładę ogromny nacisk na funkcjonalność wykonywanych ćwiczeń przez moich podopiecznych, co w moim mniemaniu daje im ogromne korzyści nie tylko podczas treningu, ale również w życiu codziennym. Dzięki takiemu podejściu jestem w stanie minimalizować ryzyko powstania kontuzji, podnosić jakość życia moich podopiecznych i poprawiać ich stan zdrowia.

Robię to ponieważ poprzez moją wiedzę i doświadczenie, chcę pomagać innym w stawaniu się bardziej sprawnym, niezależnym oraz bardziej pewnym siebie człowiekiem. Ogromną satysfakcję sprawia mi obserwowanie jak moi podopieczni pokonują swoje kolejne bariery.

Prowadzę kompleksowe treningi personalne z zakresu: -Treningu CrossFit -Treningu Funkcjonalnego -Treningu Siłowego -Treningu Sportowego -Treningu kettlebell -Olimpijskie podnoszenie ciężarów.

Aby skontaktować się ze mną zadzwoń lub skorzystaj z formularza w zakładce kontakt.
Tel. 600 722 655 Grzegorz
Zapraszam!