Logo-cf-86300
Nasz BOX ! - CrossFit 86300 to klub sportowy o powierzchni 650 m2 położony w centrum Grudziądza przy ulicy Waryńskiego 32-36. Nie jest to klub wyposażony w maszyny i urządzenia do treningu kulturystycznego ale klub w którym osiągniesz swoje cele przez intensywny i stale zmienny trening funkcjonalny . CrossFit 86300 to sprawdzony klub z najlepszym programem treningowym jaki kiedykolwiek został stworzony do osiągnięcia Twoich celów.

Jeśli zdecydujesz, że jesteś gotowy do treningu w CrossFit 86300, możesz spodziewać się ciężkiej pracy, potu i satysfakcji. Zrealizuj swoje cela razem z nami. Pamiętaj zawsze i wszędzie możesz wszystko i tylko Ty zdecydujesz kiedy zaczniesz.

Trening CrossFit trzeba przeżyć, aby go w pełni zrozumieć i docenić. Treningi są skalowalne, co oznacza, że możemy zaprojektować każdy trening do Twojego poziomu. Program ten sprawdza się u wszystkich niezależnie od tego kim jesteś. Jest dobry dla wyczynowych sportowców, gospodyń domowych ,analityka komputerowego czy też studenta.
Kim jesteśmy ? - Jesteśmy wspólnotą pozytywnie nastawionych ludzi do sportu w jak najszerszym spektrum. Oferujemy treningi grupowe oraz personalne jeden na jeden. Każdy z nas ma swoje cele do osiągnięcia stale podnosząc swoje umiejętności. Poprzez wspólne treningi odnosimy wiele osobistych sukcesów dzielimy się naszymi doświadczeniami z innym. Określ swój cel i zrealizuj go z nami.

Staramy się być silni i wszechstronni jak tylko się da. Jesteśmy młodzi i starzy, mamy u siebie prawników, inżynierów, studentów, byłych sportowców i osoby które nigdy nie były sportowcami. Wszyscy jesteśmy na różnych poziomach wysportowania. Mamy różne cele, które doprowadziły nas tutaj. Jesteśmy drugą rodziną, która zachęca się nawzajem by stać się lepsza wersja samego siebie .

Dołącz do nas !!!
Co to jest Fitness ( wysportowanie) ? - Fitness jest pojęciem, które spotykamy niemal codziennie w dzisiejszym społeczeństwie, ale znaczenie jest rzadko definiowane. Centrum ma różne definicje w oparciu o które zapytasz. Najprościej można powiedzieć ,że CrossFit określa kondycję trzech standardów.

1. Pierwszym standardem jest kompetencja w każdym z dziesięciu określonych dziedzin wysportowania (wytrzymałość naczyniowa/oddechowa, ogólna kondycja, siła, giętkość, moc, prędkość zręczność, koordynacja, balans, celność).Program ćwiczeń jest skuteczny tylko do momentu w którym rozwija te umiejętności.

2. Drugi standard to poglad, że wysportowanie jest wyznacznikiem dobrej sprawności w każdym możliwym zadaniu. Wyobraź sobie zbiornik załadowany nieskończoną ilością wyzwań fizycznych, gdzie nie ma żadnego mechanizmu wybierającego, i każe Ci się wykonywać losowe zadania z tego zbiornika. Ten model sugeruje się tym, jak dobrze wykonujesz takie zadania w porównaniu do innych ludzi. Z tego wynika, że wysportowanie do umiejętność radzenia sobie dobrze we wszystkich zadaniach, nawet nieznanych, połączonych w nieskończenie wiele różnych kombinacji.

3. Trzeci standard mówi o trzech ścieżkach metabolicznych które zapewniają Ci energię we wszystkich czynnościach które wykonujesz. Te tzw. silniki metaboliczne dostarczają Ci energii np. do przebiegnięcia 10 km lub podniesienia ciężkiego przedmiotu z ziemi. Utrzymanie równowagi w tych ścieżkach metabolicznych definiuje trzeci standard CrossFit.
Czym jest CrossFit ? - CrossFit to dążenie do jak najlepszego ogólnego wysportowania. Osiągamy to poprzez wysoce intensywny stale zmienny trening funkcjonalny. Nasze treningi są kombinacją podnoszenia ciężarów, gimnastyki i lekkoatletyki. Nasz program zapewnia sprawność, która jest z założenia, szeroka, ogólna i nie specjalistyczna. Można powiedzieć ,że nasza specjalnością jest nie specjalizowanie.

Jesteśmy tutaj, aby pomóc poprawić Twoje kompetencje w każdym zadaniu fizycznym. CrossFit86300 wykorzystuje metodologię treningu, który pomoże Ci osiągnąć wyznaczone cele.

Team
CrossFit86300

Grzegorz Jasiński

Head Coach, CrossFit Level 1 Trainer

Bożena Jasińska

CrossFit Level 1 Trainer

Tomasz Kasprzyk

Coach

Patryk Chojnacki