Constantly Varied, High Intensity, Functional Movement

Strong people are harder to kill then weak people, and more useful in general.

Lina
Kettle
HOW TO START?

HOW TO START?

Miło nam, że poświęcasz swój czas i interesujesz się tym co robimy w CrossFit 86300. Twój pierwszy krok został właśnie zrobiony. Teraz czas na to, aby wykonać drugi krok i zacząć treningi z nami.

Jak wygląda trening funkcjonalny, którym się zajmujemy?

Łączymy trzy dyscypliny lekkoatletykę, gimnastykę oraz podnoszenie ciężarów. Ale spokojnie nie biegamy maratonów kilka razy w tygodniu choć są ludzie w śród nas, którzy już to zrobili. Gimnastycznie staramy się uzyskać jak najlepsze efekty z reguły w ćwiczeniach z obciążeniem własnego ciała. A podnoszenie ciężarów to nie dźwiganie 200 kg w martwym ciągu na pierwszym treningu.

Wybieramy ćwiczenia z tych trzech dyscyplin i tworzymy treningi, aby budować Twoją ogólną sprawność fizyczną. Nigdy nie wiesz co będziesz robił na treningu wiec gotowy musisz być na wszystko. Wyobraź sobie trening, który musisz wykonać w jak najkrótszym czasie, a będzie to 400 m biegu 20 pompek oraz 30 przysiadów i masz taki zestaw powtórzyć 5 razy. To oczywiście tylko bardzo prosty schemat, ale w prosty sposób pokazuje o co chodzi. Możliwości jest nieskończenie wiele tak samo jak ćwiczeń, a od Ciebie tylko zależy jak szybko osiągniesz swój cel.

CrossFit 86300 oddaje Ci w pełni kompletną infrastrukturę treningową oraz wykwalifikowanych trenerów dzięki czemu szybko osiągniesz swój cel. Dokładamy wszelkich starań, abyś w BEZPIECZNY sposób poprawiał swoja ogólna sprawność fizyczną.

Teraz tylko od Ciebie zależy jak szybko podniesiesz swój „ciężar” z fotela i przyjdziesz na trening.

INTRO !

INTRO !

Na początek proponujemy każdemu zajęcia „Intro” na których dowiesz się co to jest „WOD” poznasz jego typy oraz zapoznasz się z 9 ruchami fundamentalnymi, na których opieramy nasze treningi. Cykl 4 treningów „Intro” to obowiązek każdej nowej osoby, która zamierza zacząć treningi w naszym klubie. Duży nacisk stawiamy na poprawną technikę oraz bezpieczeństwo ich wykonywania. Na zajęciach poznasz swoje możliwości oraz metody, aby radzić sobie z każdym treningiem.

Intro odbywa się co sobotę o godzinie 10:00 i trwa 55 minut. Informacje o cenach znajdują się w zakładce cennik.

Zapraszamy także na facebookowego fanpage’a tam informujemy na bieżąco o wszystkich nowościach oraz zajęciach.

Victory comes at a price.

What are you willing to pay?

Reebok CrossFit
CrossFit.com
Reebok CrossFit Games