W CrossFit 86300 nauczymy Cię jak bezpiecznie i umiejętnie obchodzić się z własnym ciałem, z wykonywanym treningiem i wszystkimi nowo poznanymi ruchami.
Możesz liczyć na trening w gronie ludzi z niesamowitą energią i determinacja, a także na pomoc i zaangażowanie wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów pasjonujących się tym co robią.

Czego oczekujemy od Ciebie.

1. Biorąc udział w zajęciach deklarujesz, że zdajesz sobie sprawę z tego, że wszelka aktywność niesie za sobą ryzyko kontuzji. Jednocześnie oświadczasz, że jesteś zdrowy i nie masz przeciwwskazań do uprawiania sportu.
2. Klubowicz zobowiązany jest stosować się do zaleceń trenera podczas zajęć. W szczególności tyczy się to obciążeń w elementach ciężarowych oraz prób na zaawansowanych elementach gimnastycznych.
3. Nie odpowiadamy za rzeczy wartościowe, które zostawiłeś w Klubie bez opieki. Polecamy za każdym razem zabierać je ze sobą na salę treningową.
4. Klub w każdej chwili może zmodyfikować grafik lub zmienić godziny otwarcia, po uprzednim poinformowaniu o tym na stronie internetowej oraz na facebooku.
5. Klub w każdej chwili może odwołać zajęcia danego dnia, po uprzednim poinformowaniu o tym na stronie internetowej oraz na facebooku. Dotyczy to w szczególności dni świątecznych, długich weekendów oraz akcji poza murami klubu, związanych z jego działalnością (zawody, akcje promocyjne).
6. Klub w każdej chwili może zmienić Regulamin, po uprzednim poinformowaniu o tym na stronie internetowej oraz na facebooku.
7. Uczestnicząc w zajęciach wyrażasz zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku w celu promocji Klubu.
8. Rowery należy zostawiać przed klubem na przeznaczonych do tego stojakach.
9. Na salę możesz wnieść jedynie napoje w plastikowych butelkach. Miejscem przeznaczonym do jedzenia jest poczekalnia. Baton i banan to też jedzenie!
10. Miejscami do przygotowywania odżywek są szatnie i poczekalnia. Na sali możesz je wypić wyłącznie po upewnieniu się, że shaker jest suchy i nie „eksploduje” po otwarciu.
11. Wszelkie pytania odnośnie działalności Klubu (w tym na temat pozostawionych rzeczy osobistych, minionych i nadchodzących treningów, rezerwacji zajęć itp.) należy zadawać telefonicznie, mailowo lub na klubowym facebooku. Na pytania odpowiadamy możliwie jak najszybciej, w godzinach działania Klubu.
12. Na zajęcia obowiązują zapisy przez e-fitness. Jeśli się nie zapisałeś, zostaniesz wpuszczony na zajęcia jedynie pod warunkiem dostępności miejsc.
13. Obowiązuje absolutny zakaz wchodzenia za ladę sklepiku. W szczególności nie wolno samodzielnie obsługiwać się podczas robienia zakupów w sklepie.
14. Prosząc o napój lub batonik ze sklepu powinieneś zapłacić za niego od razu lub poprosić o wrzucenie do systemu na portfel (oczywiście portfel musi posiadać dodatnie saldo). Nie ma możliwości zapłacenia „po treningu”, „przy wyjściu”, „przy okazji”, „zaraz” . Praktyka pokazuje, że wygrywa zapominalstwo i to się niestety nie sprawdza.
15. W godzinach zajęć grupowych pierwszeństwo na sali oraz w dostępie do sprzętu (np. sztanga, ergometr) ma zawsze grupa ćwicząca. W związku z tym prosimy o ćwiczenie na własną rękę w godzinach Open gym.
16. Jeżeli przebywasz na Sali, a obecnie trwa trening poprzedniej grupy postaraj się nie przeszkadzać i nie zajmować miejsca przy dużej tablicy. W trakcie trwania treningu w strefie ćwiczeń mogą przebywać tylko osoby ćwiczące.
17. Miejscem w którym powinieneś poczekać na swój trening jest poczekalnia lub mała sala, można tam swobodnie porozmawiać oraz przygotować się do treningu.
18. Na salę ćwiczeń wejść można jedynie w zmienionych butach. Obowiązuje zakaz chodzenia po gumowej podłodze w butach, w których przyszedłeś do klubu. Dotyczy to w szczególności okresu jesienno-zimowego!
19. Szanuj sprzęt, na którym trenujesz. Nie wolno rzucać pustymi gryfami oraz sztangami ubranymi w talerze mniejsze niż 5kg. Nie wolno rzucać odważnikami Kettlebell. Magnezji używaj oszczędnie i staraj się nie rozsypywać jej po sali. Nie „strzelaj” z drążka od ergometru – odkładaj go w przeznaczone do tego miejsce. Nie pisz magnezją na parapetach a zwłaszcza na gumowych matach. Zależy nam, żebyś na sali czuł się swobodnie, ale jednocześnie prosimy o zachowanie zdrowego rozsądku i stosowanie się do próśb trenerów.
20. Sprzęt po skończonym treningu powinieneś odłożyć na miejsce. Nie odłożenie sprzętu wiąże się z facebookową akcją „1 like = 1 burpee”.
21. Prosimy o zgniatanie puszek i butelek przed wyrzuceniem ich do kosza. W klubie segregujemy śmieci, skórka po bananie to nie odpad PCV.

Team
CrossFit86300